Skontaktuj się z nami:
e-mail: dsr@dsr.com.pl    |    Tel: 71 889 05 60

Opinie klientów

“Dzięki wdrożeniu systemu MES nasi menedżerowie mają pełny przegląd sytuacji na produkcji. Jedno spojrzenie wystarczy aby dowiedzieć się, która maszyna uległa awarii, ile jest w stanie postoju nieplanowanego a i ile urządzeń jest przezbrajanych, jakie zlecenia są uruchomione na poszczególnych maszynach i kto obecnie jest operatorem.”

Radosław Kołacki, Merx

“Valmont wyróżnia na rynku bardzo elastyczne reagowanie na potrzeby i konkretne zamówienia klientów. Śledzenie konsekwencji zmian w planie, dzięki symulacjom wyglądu zamówień, stanowi dla nas kluczową wartość systemu Siemens Opcenter APS (d. Preactor) APS. Już po 2 miesiącach od wprowadzenia rozwiązania uzyskaliśmy przejrzysty obraz zmian i osiągnęliśmy zakładane cele w tym obszarze.”

Sebastian Borowik, Dyrektor Zakładu, Valmont

“Dzięki systemowi QAD Warehousing, Millano zyskało dużo większą kontrolę i przejrzystość magazynu. Kierownictwo firmy podjęło decyzję o wydelegowaniu obsługi magazynu do firmy Solid-Logistics. Wprowadzenie systemu WMS pozwoliło na realizację tego zamierzenia. Bez systemu działanie firmy w modelu outsourcingu nie byłoby możliwe.”

Paweł Bacik, szef informatyki, Millano

“Efektywność oraz doświadczenie pracowników Solid Logistics podczas wdrożenia systemu WMS pozwoliły na skuteczną racjonalizację gospodarki magazynowej, co w konsekwencji przełożyło się na obniżenie kosztów, eliminację błędów i przyspieszenie procesu obsługi przez magazynierów. Branżowe doświadczenie konsultantów DSR okazało się w przypadku tego projektu nieocenione.”

Jarosław Dłużak, Dyrektor ds. Logistyki w Solid-Logistics, która odpowiada za obsługę magazynów Millano

System Siemens Opcenter APS (d. Preactor) integruje komunikację pomiędzy wszystkimi działami w spółce. W efekcie uzyskujemy bezbłędne i terminowe plany produkcyjne.”

Lassaad Tounsi, IT & Business System Manager, Sonoco Poland

“Sam proces planowania jest realizowany w systemie globalnego planowania w Anglii. Dane są wprowadzane do naszego systemu ERP i stamtąd eksportowane. Siemens Opcenter APS (d. Preactor) APS układa zlecenia w najbardziej optymalny sposób biorąc pod uwagę ich czasochłonność, wolumen, technologie, itd. Wówczas powstaje propozycja planu, który w dziale planowania jest dopracowywany w szczegółach. W momencie, gdy planiści uznają, że propozycja jest właściwa, jest on z powrotem przenoszony do bazy wg. harmonogramu Siemens Opcenter APS (d. Preactor)a.”

Bartlomiej Stryczek, szef informatyki, Twinings AB Food

“Chciałbym skorzystać z okazji, aby wyrazić wdzięczność trenerowi DSR, zarówno za jego doskonałe szkolenie Global MMOG/ LE dla Nexperii w Budapeszcie, jak i za jego późniejszą opiekę. Trener DSR jest otwarty i chętny do pomocy w rozwiązywaniu wątpliwości związanych z wersją 5 MMOG / LE, dokładając wszelkich starań, aby były klient i nadal potencjalny przyszły klient był zadowolony. Jest to z pewnością lepsze niż to, co zwykle zapewniają inne firmy szkoleniowe, dlatego wyznacza punkt odniesienia. Kontynuujcie dobrą pracę i podejście!”

Zalan Kemeny, Senior Customer Programs Manager, Nexperia

Zaufali nam

Zespół DSR zrealizował kilkaset projektów wdrożenia systemów informatycznych w polskich i międzynarodowych firmach produkcyjnych.