Sektor motoryzacyjny

Globalny rynek motoryzacyjny w dalszym ciągu aktywnie się rozwija, dlatego dostawcy sektora motoryzacyjnego muszą sprostać wyzwaniom związanym ze zwiększoną produkcją i popytem oraz koniecznością dostarczenia produktów o wysokiej jakości. W branży motoryzacyjnej występuje ogromny nacisk na ciągłe podnoszenie satysfakcji klienta. Obsługa serwisowa oraz kwestie jakości są w stanie w znaczącym stopniu zaszkodzić producentom wyrobów finalnych (OEM). W efekcie, wywierają oni dalszą presję na firmy działające w łańcuchu dostaw.

Dostawcy sektora motoryzacyjnego muszą spełnić standardy sektora, takie jak Materials Management Operations Guideline/Logistics Evaluation (MMOG / LE), IATF 16949: 2016 (wcześniej ISO / TS 16949). Wiedza konsultantów DSR na temat praktyk branżowych może pomóc dostawcom motoryzacji obniżyć koszty, zwiększyć zyskowność, zmniejszyć ryzyko działania oraz poprawić planowanie łańcucha dostaw i jego przejrzystość.

DSR dostarcza kompleksowy zestaw oprogramowania wspierającego działalność biznesową firmy produkcyjnej. W celu zapewnienia dalszego rozwoju przedsiębiorstw z sektora motoryzacyjnego, łączymy doświadczenie biznesowe konsultantów z ofertą rozwiązań wpisujących się w oczekiwania sektora. W rezultacie, prowadzi to do znaczącego podniesienia efektywności naszych Klientów.

Poznajcie przykłady projektów realizowanych w firmach z sektora motoryzacyjnego.