fbpx

Poznaj naszą firmę

DSR: Efektywne wsparcie IT dla produkcji

DSR jest dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych zwiększających efektywność działania przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. Firma łączy głęboką znajomość potrzeb polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw z ekspercką wiedzą na temat wykorzystania narzędzi IT wspierających procesy wytwórcze i dystrybucyjne. DSR zapewnia optymalizację i integrację procesów wewnętrznych, co prowadzi do dynamicznego rozwoju firm. Jest to możliwe, dzięki wyspecjalizowanym usługom i sprawdzonemu oprogramowaniu.

Zespół DSR tworzy jedno z największych centrów kompetencyjnych oferujących rozwiązania IT dla przemysłu w Polsce. Obecnie spółka zapewnia obsługę wszystkich obszarów informatycznego wsparcia dla biznesu, w tym aplikacje wspierające następujące obszary działania firmy produkcyjnej:

  • Planowanie i harmonogramowanie produkcji: SIEMENS SIMATIC IT Preactor (APS)
  • Rejestracja produkcji: SFC 4FACTORY (SFC)
  • Kompleksowe wsparcie zarządzania: QAD Enterprise Applications (ERP)
  • Usprawnienie procesów decyzyjnych: Qlik (BI)
  • Zarządzanie produktem: PLM ARAS Innovator (PLM)

DSR świadczy również usługi konsultingowe i szkoleniowe niezbędne do obsługi aplikacji biznesowych oraz oferuje kompleksowe wsparcie i opiekę w zakresie ich utrzymania i rozbudowy.

DSR współpracuje z najdynamiczniej rozwijającymi się organizacjami z sektora produkcyjnego, reprezentującymi m.in. takie branże, jak: spożywcza, chemiczna i farmaceutyczna, motoryzacyjna, wyrobów metalowych, elektroniczna i elektrotechniczna oraz wyrobów konsumenckich.

Zaufali nam

Zespół DSR zrealizował kilkaset projektów wdrożenia systemów informatycznych w polskich i międzynarodowych firmach produkcyjnych.