Oferty pracy

Specjalista d/s Administracyjnych i Finansowych

17 kwietnia 2023

Miejsce pracy: Wrocław / praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań związanych z prawidłowym działaniem i obsługą przepływu korespondencji oraz dokumentacji przychodzącej i wychodzącej.
  • Współpraca z Zarządem i pracownikami firmy.
  • Realizacja zadań związanych z flotą samochodów służbowych.
  • Ewidencja kosztów biurowo-administracyjnych, kontrola zgodności dokumentacji,
  • Współpraca z Księgowością
  • Planowanie i koordynowanie zakupu materiałów biurowych i spożywczych.
  • Pomoc w organizacji eventów i wydarzeń dla pracowników – współpraca z firmami zewnętrznymi.
  • Współpraca z dostawcami (monitorowanie terminów i wymaganych formalności zgodnie z obowiązującymi procesami)
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura – organizacja miejsc i przestrzeni pracy, sal konferencyjnych,
  • Przygotowywanie i edycja dokumentów, zestawień oraz raportów,
  • Dbanie o poprawną komunikację wewnętrzną w ramach powierzonych obszarów,
  • Udział w projektach usprawnień związanych z obsługiwanymi obszarami.

Nasze wymagania:

  • Dobra organizacja pracy, z inicjatywą w działaniu.
  • dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na takim lub podobnym stanowisku.

Mile widziane:
Wykształcenie wyższe lub średnie – preferujemy kierunek administracja, ekonomia , finanse lub prawo.

To oferujemy:
Zespół DSR ustalił wspólne wartości którymi kierujemy się w pracy.

– wzajemny szacunek

– praca zespołowa ( wsparcie )

– dzielenie się wiedzą

– zaangażowanie, inicjatywa i odpowiedzialność (w tym za osiągniecie celów firmy)

– empatia wynikająca ze świadomości różnic charakterów

Oferujemy prace zgodą z takimi wartościami

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą portalu pracuj.pl:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DSR z siedzibą we Wrocławiu.”