fbpx
Skontaktuj się z nami:
e-mail: dsr@dsr.com.pl    |    Tel: +48 71 889 05 60

Oferty pracy

Konsultant techniczny

3 lutego 2020

Główne zadania:

  • obsługa bieżących zadań w zakresie zarządzania systemami informatycznymi
  • administracja infrastrukturą oraz środowiskami deweloperskimi
  • udział w pracach wdrożeniowych systemów informatycznych oferowanych przez firmę
  • współpraca z dostawcami oprogramowania i sprzętu w zakresie spraw technicznych
  • tworzenie dokumentacji technicznej i szkoleniowo-warsztatowej
  • współpraca z zespołami deweloperskim, wdrożeniowym i rozwoju oprogramowania

Kwalifikacje nieodzowne:

  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych rodziny Linux
  • dobra znajomość systemów operacyjnych rodziny Unix oraz Windows
  • znajomość funkcjonowania wirtualizacji
  • znajomość zarządzania Active Directory
  • umiejętność podstawowego diagnozowania infrastruktury sieciowej
  • umiejętności analitycznego rozwiązywania problemów

Kwalifikacje pożądane:

  • podstawowa znajomość składni SQL na potrzeby administracyjne
  • znajomość funkcjonowania systemów ERP
  • znajomość administracji bazami danych

Umiejętności będące dodatkowym atutem:

  • znajomość zagadnień automatyzacji i ciągłości utrzymania procesów
  • doświadczenie w administracji MS SQL Server
  • doświadczenie w administracji Rancher
  • znajomość platformy wirtualizacyjnej Vmware
  • doświadczenie w konteneryzacji
  • znajomość systemu QAD (ERP)
  • znajomość oprogramowania Progress OpenEdge
  • znajomość składni języka 4GL (ABL)
  • prawo jazdy kat. B

Doświadczenie zawodowe:

Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

Znajomość języków obcych:

Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Osobowość:

  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność organizacji pracy w szczególności terminowość i jakość wykonywanych zadań
  • gotowość do poszerzania swojej wiedzy
  • dyspozycyjność

Bonusy:

  • po upływie okresu próbnego dodatkowo 10% premii uzależnionej od wyników pracy
  • niezbędny sprzęt: komputer, telefon
  • prywatna opieka medyczna
  • merytoryczna opieka techniczna na dobry start, szkolenia
  • możliwość pracy z różnymi technologiami

Warunki pracy:

Umowa o pracę lub inna do uzgodnienia, praca zmianowa

Miejsce pracy:

Siedziba spółki – Wrocław

Data rozpoczęcia pracy:

wg uwarunkowań kandydata, nie później niż 1.04.2020

Zaufali nam

Zespół DSR zrealizował kilkaset projektów wdrożenia systemów informatycznych w polskich i międzynarodowych firmach produkcyjnych.