fbpx

Zaufaj nam!

Zespół DSR to jedno z największych centrów kompetencyjnych oferujących rozwiązania IT dla przemysłu w Polsce. DSR tworzy zespół 50 konsultantów, kierowników projektów, analityków i programistów. Kompetencje zespołu DSR mają oparcie w zrozumieniu branżowej specyfiki działania przedsiębiorstw. Wieloletnie doświadczenia z realizacji lokalnych i międzynarodowych projektów oraz dostęp do szerokiej wiedzy partnerów pozwala dopasować usługi do wymagań rynków. Znajomość globalnych standardów obowiązujących w różnych branżach, stanowi o znaczącej i unikalnej wartości usług DSR.

Zespół zarządzający DSR tworzą:

Dyrektor Zarządzający

Piotr Rojek

Odpowiada za kształtowanie strategii rozwoju spółki, współpracę z partnerami technologicznymi, koordynację obszaru R&D oraz doradztwo w zakresie poprawy efektywności firm produkcyjnych. Zarządza procesem tworzenia nowych rozwiązań informatycznych. Karierę zawodową rozpoczynał w firmie QAD, gdzie odpowiadał za obsługę kluczowych klientów firmy. Realizował projekty informatyczne i doradcze m.in. dla takich firm, jak 3M, AB, JTT Computers, TIM SA, Zetkama. Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Odebrał również dyplom MBA Helsinki School Of Economics i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Dyrektor ds. Sprzedaży

Paweł Koprowski

Absolwent Politechniki Wrocławskiej Wydziału Elektroniki. Uzyskał również tytuł Executive Master of Business Administration w roku 2006. Pracuje w sektorze przedsiębiorstw produkcyjnych od początku pracy zawodowej. Związany z zastosowaniami IT w przemyśle zarówno od strony Klienta (Dział IT Wagony Świdnica S.A.) jak i dostawcy (IBM Polska i QAD Polska). W IBM Polska odpowiedzialny na kontakt z dostawcami systemów ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Od 2010 roku w DSR jako Dyrektor ds. Sprzedaży. Od maja 2011 roku udziałowiec spółki.

Dyrektor ds. Realizacji Usług

Paweł Daszkiewicz

Odpowiada za prowadzenie projektów wdrożenia systemów informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, w tym aplikacji klasy ERP, APS, SCM. Wcześniej przez 14 lat pełnił funkcję Dyrektora ds. Usług w amerykańskiej firmie QAD, dostarczającej system ERP: QAD Enterprise Applications. Odpowiadał za zarządzanie zespołem konsultantów i jakość realizacji projektów. Doszedł do tej pozycji budując potrzebną wiedzę i doświadczenie jako konsultant i kierownik projektów przy wdrażaniu systemów informatycznych, najpierw z firmą PROBIT, a później CSBI. Na początku kariery zawodowej związany z Instytutem Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zaufali nam

Zespół DSR zrealizował kilkaset projektów wdrożenia systemów informatycznych w polskich i międzynarodowych firmach produkcyjnych.