Rozwiązania
Rozwiązania

Oferujemy naszym Klientom – średnim oraz dużym firmom – szereg usług, które usprawniają funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz maksymalizują efektywność kosztową firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych rozwiązań.

Nasze usługi
Nasze usługi

Przez wiele lat zajmowaliśmy się zarówno bezpośrednią realizacją, jak i zarządzaniem w sferze dostarczania usług dla Klientów dostawców ERP w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług DSR podzielonych na poszczególne działy.

Szkolenia MMOG/LE
Szkolenia ze standardów MMOG/LE

Od października 2013 r. firma DSR jest wyłącznym, autoryzowanym przez AIAG/Odette, dostawcą usług szkoleniowych na temat standardu MMOG/LE na rynku polskim. Doświadczeni, certyfikowani przez AIAG/Odette konsultanci DSR, specjaliści z branży samochodowej pomogą Państwu w dokonaniu samooceny i przeszkolą całą organizację w zakresie stosowania kryteriów MMOG/LE w procesach i aplikacjach

Case Study
Case Studies

Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno oddziały dużych korporacji międzynarodowych, jak i firmy lokalne, o często dużej skali działania, z którymi współpracujemy od wielu lat. Zapraszamy do zapoznania się z przykładami zrealizowanych zleceń oraz korzyściami wynikającymi z wdrożenia systemów oferowanych przez nas.

Facebook