DSR Solutions - Efektywna produkcja

DSR jest dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych zwiększających efektywność działania przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. Firma łączy głęboką znajomość potrzeb polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw z ekspercką wiedzą na temat wykorzystania narzędzi IT wspierających procesy wytwórcze i dystrybucyjne. DSR zapewnia optymalizację i integrację procesów wewnętrznych, co prowadzi do dynamicznego rozwoju firm. Jest to możliwe, dzięki wyspecjalizowanym usługom i sprawdzonemu oprogramowaniu.

Klienci

DSR współpracuje z najdynamiczniej rozwijającymi się organizacjami z sektora produkcyjnego, reprezentującymi m.in. takie branże, jak: spożywcza, chemiczna i farmaceutyczna, motoryzacyjna, wyrobów metalowych, elektroniczna i elektrotechniczna oraz wyrobów konsumenckich.
DSR realizowało projekty wdrożeniowe i doradcze m.in. w takich przedsiębiorstwach jak:

Zespół

Zespół DSR to jedno z największych centrów kompetencyjnych oferujących rozwiązania IT dla przemysłu w Polsce. DSR tworzy zespół 50 konsultantów, kierowników projektów, analityków i programistów. Obecnie spółka zapewnia obsługę wszystkich obszarów informatycznego wsparcia dla biznesu, w tym aplikacje klasy ERP, MES oraz Advanced Production Scheduling, Supply Chain Management, Product Lifecycle Management oraz Business Intelligence. DSR świadczy również usługi konsultingowe i szkoleniowe niezbędne do obsługi aplikacji biznesowych oraz oferuje kompleksowe wsparcie i opiekę w zakresie ich utrzymania i rozbudowy.

Kontakt

DSR Sp. z o.o.

Siedziba spółki: ul. Legnicka 55F, 54-203 Wrocław

Tel. +48 71 889 05 60

E-mail: dsr@dsr.com.pl